Dragos Stratulat, the Managing Director of Chemnovatic UK, Victor "Vaping with Vic" Mullin, and Mateusz Gawroński, Chemnovatic Deputy Sales Manager in front of Chemnovatic HQ in Lublin, Poland

2022 była niezwykłym rokiem dla Chemnovatic. Nie tylko przenieśliśmy się do nowej siedziby (kliknij tutaj, aby zobaczyć film) i otworzyliśmy nowy oddział Chemnovatic, ale także gościliśmy niesamowitego gościa! To Victor Mullin “Vaping with Vic”, jeden z najbardziej rozpoznawalnych recenzentów vapingu, odwiedził nas w październiku 2022 roku!

Who is Victor Mullin “Vaping with Vic”?

For those who do not follow the YouTube reviews of vaping products and electronic cigarettes, we hasten to explain. Victor Mullin jest brytyjskim recenzentem e-papierosów, który zdobył wiele nagród za swoje treści. Wśród nich znalazły się Zdobywca Nagrody Czytelników Vapouround za lata 2019-2021 oraz Recenzent Roku EcigClick za lata 2016-2021. Mówiąc prościej, Victor jest najpopularniejszym recenzentem wapowania w Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Vicu, sprawdź jego stronę internetową!

Victor Mullin “Vaping with Vic” w Chemnovatic

Vic pojawił się w siedzibie firmy Chemnovatc w Lublinie w ostatnich dniach października 2022. Spędził 2 dni w naszej firmie, gdzie mógł obserwować każdy etap produkcji e-liquidu i nikotyny oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. W związku z tym nakręcony materiał, który zebrał Vic, ujrzał światło dzienne na swoim kanale YouTube. Chemnovatic pojawił się w 3 sezonie Electronic Cigarettes / Vaping 101. Link do dwóch wcześniejszych sezonów: “For Beginners” i “Advanced Vaping“.

Electronic Cigarettes / Vaping 101 Season 3 with Chemnovatic

As mentioned, Chemnovatic appeared in most episodes of season 3 of Electronic Cigarettes / Vaping 101 by “Vaping with Vic”. Jeśli chcesz poszerzyć swoje horyzonty, biorąc pod uwagę branżę vape lub poznać naszych pracowników, koniecznie sprawdź ich! Poniżej znajdziecie linki do odcinków 3. sezonu wraz z krótkim opisem każdego z nich.

Odcinek 1 – Wprowadzenie

Podobnie jak w przypadku pierwszego i drugiego sezonu, pierwszy odcinek jest wprowadzeniem do sezonu. Vic wyjaśnia tutaj, jakie są plany i tematy nadchodzących odcinków obecnego sezonu i przyszłego.

Odcinek 2 – Podstawy dotyczące e-liquidów

As the heading suggests, in this episode Vic described the basics of e-liquids. Jest dużo wiedzy, a nawet pojawiają się aromaty Chemnovatic e-liquid!

Odcinek 3 – Odwiedzamy Chemnovatic cz. 1 – Wprowadzenie

Tutaj zaczyna się pojawienie się siedziby głównej i personelu Chemnovatic.

W tym odcinku możesz zobaczyć wywiad Vica z:

Odcinek 4 – Odwiedzamy Chemnovatic cz. 2 – Produkcja nikotyny

Chemnovatic działa dalej! W tym odcinku Vic głównie przeprowadza wywiad z Mateuszem na temat produktów chemnovatic, w tym baz nikotynowych, aromatów i soli nikotynowych. Mateusz pojawia się po raz pierwszy o 2:57 i 16:30 . Możesz sprawdzić wszystkie nasze surowce do produkcji e-płynów pod tym linkiem.

Odcinek 5 – Odwiedzamy Chemnovatic cz. 3 – Wywiady z ekspertami z branży e-liquidowej

W odcinku 5 Electronic Cigarettes / Vaping 101 Season 3 można zobaczyć więcej ekspertów Chemnovatic.

Ci, którzy pojawiają się z Vicem w tym odcinku to:

Mamy nadzieję, że podobał ci się lub już podobał ci się sezon 3 serii Electronic Cigarettes / Vaping 101 autorstwa Vaping with Vic. To była przyjemność gościć Victora i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w przyszłości!