Kariera

Przedmiotem działalności Chemnovatic jest oferowanie wysokiej jakości surowców chemicznych do różnych branż, specjalizujemy się zwłaszcza w surowcach dostarczanych do produkcji e-liquidów. Chemnovatic stale powiększa portfolio produktów i usług, które aktywnie promujemy na najbardziej prestiżowych targach branżowych na całym świecie (m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i Zjednoczonych Emiratach Arabskich).

Oferty pracy

Do naszego zespołu poszukujemy pełnych pasji osób, które pragną poszerzać swoje kompetencje i rozwijać się w swoich obszarach pracy. Dołącz do firmy, której sukces jest poparty corocznie zdobywanymi nagrodami ekonomicznymi, takimi jak: Diament Polskiej Gospodarki 2019, Mocna Firma Godna Zaufania 2019, Efektywna Firma 2019, Gepard Biznesu 2019 – Obecność na Rynku Globalnym 2020, Diament Forbesa 2022 i wiele innych.

Sprawdź obecne oferty pracy w CHEMNOVATIC

Nasz zespół – siła Chemnovatic!

Za sukcesem Chemnovatic stoi przede wszystkim zaangażowany zespół. Wierzymy, że rozwój zawodowy pracowników przekłada się na całą organizację, dlatego niezależnie od zajmowanego stanowiska dajemy naszym pracownikom wiele możliwości poszerzania zakresu odpowiedzialności oraz zdobywania nowej wiedzy i kompetencji. W naszej codziennej pracy kładziemy duży nacisk na miłą i przyjazną atmosferę, wzajemny szacunek i zaufanie. Ponadto wierzymy, że zgrany, profesjonalny zespół to największa siła Chemnovatic. Podsumowując, dołącz do nas i stań się jego częścią!

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie
  • prywatny pakiet medyczny oraz możliwość dołączenia do niego członków rodziny
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • pracę w młodym, ale doświadczonym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy oraz realny wpływ na ich zakup
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia
  • program “Chemnovatic – przyjazne miejsce pracy”

Ubezpieczenie na życie

Dofinansowanie kursów i szkoleń

Prywatna opieka medyczna

Spotkania integracyjne

Program emerytalny

Kawa/herbata

Parking dla pracowników

Owoce

Strefa relaksu